^Na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Przepływ do 21,6 m3/godz. 


Bardzo tania lampa UV o znacznym przepływie wody!!! Niskie koszty eksploatacyjne lampy ultrafioletowej do sterylizacji wody wynikają z faktu, że jedynym jej elementem ulegającym zużyciu jest żarnik. Lampa UV 220 wyposażona jest w osiem żarników o mocy 55W marki Philpis, a ich żywotność to 12 miesięcy. Koszt wymiany żarnika wynosi jedynie 130 złotych. 

Lampę ultrafioletową należy zmocować za hydroforem na głównym ujęciu wody. Zasilenie niezbędne do działania sterylizatora UV to 230V/50Hz. Nie jest wymagane uziemienie, ponieważ w zestawie znajduje się bezpieczny transformator, wyposażony w diodę, która informuje o prawidłowym działaniu żarnika. Kranik do poboru próbek zintegrowany jest z obudową lampy UV.

Nowoczesna lampa UV o dużym przepływieNowoczesna lampa UV o dużym przepływie

Parametry:

  • Średnica: 210 mm
  • Długość: 1000 mm 
  • Wysokość: 440 mm 
  • Moc żarnika: 8x55W 
  • Przyłącze wody: 3"


Uwaga! 

Przed rozpoczęciem użytkowania lampy bakteriobójczej UV należy przeprowadzić dokładną dezynfekcję instalacji wodociągowej. W ofercie Global Water posiadamy specjalny środek bakteriobójczy do samodzielnego zastosowania, który nasi Klienci dostają gratis. 

Pamiętaj! 

Skuteczne działanie lamp dezynfekcyjnych UV jest możliwe jedynie pod warunkiem uprzedniego przeprowadzenia sterylizacji całego systemu wodociągowego domu. Niezbędna jest zatem zupełna eliminacja wszelkich grzybów, wirusów i bakterii. W zestawie otrzymacie Państwo darmowy koncentrat do dezynfekcji oraz specjalny filtr wraz z instrukcją obsługi.

Kup Teraz Lampę UV110 - Sklep Online

Filtry do wody - osmoza do domu
Filtry na cały dom z lampą UV
EcoWater - technologia uzdatniania wody
Copyright © 2021 All Rights Reserved.
Global Water - lampy uv do wody
tel. 32 360 25 43 | e-mail: sklep@osmoza.pl


Facebook skype