^Na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Lampa TMA V12

Jeśli Twoja rodzina liczy 2-3 osoby to idealnym rozwiązaniem jest lampa bakteriobójcza w obudowie ze stali nierdzewnej. Polecana do domów z ujęciem wody studziennej skażonej bakteriologicznie. Przepływ do 1,0 m3/godz

Lampa UV - V12 TMADezynfekant do zastosowania z lampą UV

Żywotność żarnika 1 rok. Możliwość dodatkowego wyposażenia lampy w licznik godzin pracy i system alarmowy informujący o konieczności wymiany żarnika. Ciągła dostępność wszystkich części zamiennych (żarniki, rury osłonowe, uszczelki, itp.).

Lampę montujemy na głównym ujęciu wody w budynku, najlepiej za hydroforem. Szczegółowa instrukcja montażu i użytkowania oraz atest PZH dołączone są do każdego produktu. Niezbędne zasilanie 230V/50Hz z uziemieniem.

Uwaga! 
Montując lampę UV zalecamy  odkażenie instalacji wodociągowej.
Tylko w naszej ofercie proponujemy gratis specjalny środek  bakteriobójczy do samodzielnego przeprowadzenia dezynfekcji instlacji w całym domu. 
Pamiętaj! 
Zastosowanie lampy UV powoduje dezynfekcję i odpowiednią jakość wody tylko jeśli instalacja wodna została uprzednio pozbawiona wirusów, bakterii i grzybów.   
Gratis w zestawie: profesjonalny, bezpieczny dla użytkownika dezynfekant (koncentrat 1 litr), specjalny filtr do przeprowadzenia dezynfekcji oraz instrukcja wykonania.

Dokładna specyfikacja techniczna w pliku PDF w zakładce 'Specyfikacje PDF'

Kup teraz - sklep internetowy

 

Filtry do wody - osmoza do domu
Filtry na cały dom z lampą UV
EcoWater - technologia uzdatniania wody
Copyright © 2021 All Rights Reserved.
Global Water - lampy uv do wody
tel. 32 360 25 43 | e-mail: sklep@osmoza.pl


Facebook skype