^Na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

O naszym sklepie

Działalność poświęconą systemom uzdatniania wody rozpoczęliśmy ponad 20 lat temu.

Od tamtej pory nasza działalność z filtrów do wody, opartych na procesie odwróconej osmozy, rozszerzyła się o systemy przygotowane do montażu jako stacje uzdatniania na cały budynek, firmę. Od kilku lat prowadzimy sprzedaż lamp UV do filtrów kuchennych oraz wysokowydajnych lamp UV na cały dom.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami.

 

LAMPA UV55 - na cały dom, budynek

W celu uniknięcia niebezpieczeństwa przedostania się szkodliwych mikroorganizmów do instalacji wodociągowej należy zastosować odpowiednią lampę sterylizacyjną UV. Taka metoda sterylizacji wody zyskała uznanie na całym świecie, ponieważ jest w pełni bezpieczna dla użytkowników. Lampa UV w obudowie ze stali nierdzewnej jest idealnym rozwiązaniem w domach o ilości mieszkańców od 3 do 8 osób.
Lampa UV 55 polecana jest także do zastosowania w domach z ujęciem skażonej bakteriologicznie wody studziennej.

Przepływ do 2,7 m3/godz. 

Wyjątkowo tania lampa sterylizacyjna o dużym przepływie wody!!! Lampa wyposażona jest w żarnik marki Philpis o mocy 55W. Koszt żarnika, będącego jedyną częścią eksploatacyjną sterylizatora wynosi 130 PLN.

Lampa UV 55 może być stosowana również do oczyszczania innych cieczy, takich jak np. mleko i soki. <br.
Sterylizator ultrafioletowy należy zamontować przy głównym ujęciu wody – za hydroforem.

Do działania urządzenia niezbędne jest zasilanie 230V/50Hz, nie wymaga natomiast uziemienia, ze względu na bezpieczny transformator znajdujący się w komplecie. O poprawności funkcjonowania żarnika informuje nas dioda na transformatorze.

Lampa na cały dom - uv55Dezynfekant Gratis do lampy UV55

Parametry:

  • Długość: 1000 mm
  • Wysokość: 150 mm
  • Średnica: 60 mm
  • Moc żarnika: 55W
  • Przyłącze wody: 3/4" 


Uwaga! 

Przed montażem instalacji lamp sterylizacyjnych UV zalecane jest dokładne odkażenie instalacji wodociągowej. W ofercie Global Water znajdziecie Państwo specjalny środek bakteriobójczy do samodzielnego użytku – zupełnie gratis!

Prawidłowe działanie lampy ultrafioletowej jest możliwe jedynie w przypadku, gdy instalacja wodociągowa jest wolna od wszelkich wirusów, grzybów oraz bakterii.

Do zestawu dołączamy także bezpieczny dla użytkowników, profesjonalny dezynfekant w koncentracie (1 litr), a także filtr do przeprowadzenia dezynfekcji i instrukcję obsługi.

Kup teraz - sklep internetowy

Filtry do wody - osmoza do domu
Filtry na cały dom z lampą UV
EcoWater - technologia uzdatniania wody
Copyright © 2021 All Rights Reserved.
Global Water - lampy uv do wody
tel. 32 360 25 43 | e-mail: sklep@osmoza.pl


Facebook skype