^Na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Lampy UV do sterylizacji wody

Lampy UV dużej wydajności


Klientom zainteresowanym instalacją bakteriobójczej lampy ultrafioletowej o wydajności większej, niż przykładowa lampa poniżej, jesteśmy w stanie przedstawić indywidualną propozycję. Przygotujemy ją zgodnie z oczekiwaniami Klienta i możliwościami instalacji wodnej.

Dane kontaktowe znajdują się w zakładce kontakt po lewej stronie, lub można pisać bezpośrednio zapytanie pod adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Wydajna lampa UV

LAMPA UV165 - przygotowana specjalnie z myślą o zaspokojeniu dużego zapotrzebowania na czystą bakteriologicznie wodę. Idealnie nadaje się do zamontowania w stołówkach i innych punktach gastronomicznych. Nie musisz już obawiać się inspekcji sanepidu i wyniku badania na obecność bakterii i wirusów!

Zdjęcie Lampy UV165Dezynfekant do Lampy UV Gratis

Przepływ do 8,1 m3/godz. 

Wyjątkowa okazja zakupu taniej lampy ultrafioletowej o dużym przepływie wody! Ze względu na fakt, iż jedyną zużywającą się częścią lampy bakteriobójczej jest najtańszy na rynku żarnik, koszty eksploatacyjne są naprawdę niewielkie. 3 żarniki UV marki Philpis pozostają żywotne przez okres roku.

Lampa VU 165 montowana jest za hydroforem na głównym ujęciu wody. Ponieważ w komplecie znajduje się bezpieczny transformator, instalacja nie wymaga uziemienia. Niezbędne jest zasilanie o mocy 230V/50Hz. Dioda na transformatorze informuje i poprawności działania żarnika. W obudowie wmontowano kranik do poboru próbek wody.

Parametry:

  • Moc żarnika: 3x55W 
  • Wysokość: 250 mm 
  • Długość: 1000 mm 
  • Średnica: 130 mm 
  • Przyłącze wody: 1,5" 


Uwaga! 

Jeśli zdecydowali się Państwo na instalację lampy UV zalecamy wcześniejsze odkażenie instalacji wodociągowej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo specjalny środek bakteriobójczy do samodzielnej dezynfekcji. Za darmo!!!

Skuteczna dezynfekcja wody za pomocą lampy ultrafioletowej jest możliwa jedynie wtedy, gdy instalacja wodna została uprzednio oczyszczona z grzybów, bakterii i wirusów.

Do zestawu dołączamy gratis 3 litry dezynfekantu, który jest środkiem profesjonalnym i bezpiecznym dla użytkowników oraz specjalny filtr do przeprowadzenia dezynfekcji wraz z instrukcją obsługi.

Kup teraz Lampę UV 165

Filtry do wody - osmoza do domu
Filtry na cały dom z lampą UV
EcoWater - technologia uzdatniania wody
Copyright © 2021 All Rights Reserved.
Global Water - lampy uv do wody
tel. 32 360 25 43 | e-mail: sklep@osmoza.pl


Facebook skype