^Na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Lampy UV do sterylizacji wody

Lampy UV do osmozy

Jeśli przekonaliście się Państwo do wykorzystania w swoim domu lub mieszkaniu podzlewozmywakowych, czy przepływowych filtrów służących do kondycjonowania wody spożywczej, warto rozważyć ich udoskonalenie. Przez zamontowanie lamp UV zyskają Państwo 100% pewność, że płynąca w Waszych kranach woda jest wolna od bakterii tak niebezpiecznych, jak e-coli.

Oto podstawowy produkt z kategorii lamp UV stosowanych jako uzupełnienia do filtrów oraz jej specyfikacja.

Zobacz urządzenia: Lampy UV do osmozy

Lampy UV do wody

Jeżeli korzystacie Państwo z własnego ujęcia wody, ale nie zadawala Was konieczność przeprowadzania comiesięcznych analiz bakteriologicznych lub obawiacie się przesiąkania warstw studni głębinowej i tragicznego w skutkach zatrucia bakteriami – znaleźliśmy idealne rozwiązanie. Lampy UV do wody na dom zapewnią bezpieczeństwo i zdrowie całej Twojej rodziny. Instalacja lampy ultrafioletowej na wejściu wody do budynku zagwarantuje bezpieczeństwo wody w Państwa domu.

Zobacz urządzenia: Lampy UV do wody

Lampy UV dużej wydajności

Lokatorzy dużych budynków mieszkaniowych, takich jak bloki, wieżowce, czy kamienice powinni być świadomi konieczności instalacji specjalnych lamp ultrafioletowych o dużym przepływie chwilowym, które zachowują jednocześnie parametry bakteriobójcze. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również takie profesjonalne lampy UV.

Czytaj więcej: Lampy UV dużej wydajności

Lampa UV440

Przepływ do 21,6 m3/godz. 


Bardzo tania lampa UV o znacznym przepływie wody!!! Niskie koszty eksploatacyjne lampy ultrafioletowej do sterylizacji wody wynikają z faktu, że jedynym jej elementem ulegającym zużyciu jest żarnik. Lampa UV 220 wyposażona jest w osiem żarników o mocy 55W marki Philpis, a ich żywotność to 12 miesięcy. Koszt wymiany żarnika wynosi jedynie 130 złotych. 

Lampę ultrafioletową należy zmocować za hydroforem na głównym ujęciu wody. Zasilenie niezbędne do działania sterylizatora UV to 230V/50Hz. Nie jest wymagane uziemienie, ponieważ w zestawie znajduje się bezpieczny transformator, wyposażony w diodę, która informuje o prawidłowym działaniu żarnika. Kranik do poboru próbek zintegrowany jest z obudową lampy UV.

Nowoczesna lampa UV o dużym przepływieNowoczesna lampa UV o dużym przepływie

Parametry:

  • Średnica: 210 mm
  • Długość: 1000 mm 
  • Wysokość: 440 mm 
  • Moc żarnika: 8x55W 
  • Przyłącze wody: 3"


Uwaga! 

Przed rozpoczęciem użytkowania lampy bakteriobójczej UV należy przeprowadzić dokładną dezynfekcję instalacji wodociągowej. W ofercie Global Water posiadamy specjalny środek bakteriobójczy do samodzielnego zastosowania, który nasi Klienci dostają gratis. 

Pamiętaj! 

Skuteczne działanie lamp dezynfekcyjnych UV jest możliwe jedynie pod warunkiem uprzedniego przeprowadzenia sterylizacji całego systemu wodociągowego domu. Niezbędna jest zatem zupełna eliminacja wszelkich grzybów, wirusów i bakterii. W zestawie otrzymacie Państwo darmowy koncentrat do dezynfekcji oraz specjalny filtr wraz z instrukcją obsługi.

Kup Teraz Lampę UV110 - Sklep Online

Filtry do wody - osmoza do domu
Filtry na cały dom z lampą UV
EcoWater - technologia uzdatniania wody
Copyright © 2021 All Rights Reserved.
Global Water - lampy uv do wody
tel. 32 360 25 43 | e-mail: sklep@osmoza.pl


Facebook skype